Śladami „Stawki większej niż życie” – gra terenowa

J-23 znowu nadaje!

Przedwojenny, pruski charakter architektury miasta nad Łyną, urok okolicznych plenerów – jezior i lasów, sprawiły, że kierownictwo produkcji Stawki większej niż życie wybrało Olsztyn na miejsce realizacji zdjęć do aż pięciu odcinków serialu. Olsztyńskie plenery to w serialu bezimienne miasteczko w zachodniej części ZSRR, fikcyjne uzdrowisko Lisko-Zdrój w Generalnej Gubernii, Kielce i ich okolice, Tolberg, i fikcyjna miejscowość Bischofsfelde.

Witaj w grze terenowej poświęconej Stawce Większej niż Życie. Dziś wspólnie przemierzymy Olsztyn, odwiedzając miejsca, gdzie kręcone były poszczególne sceny. Podczas pobytu w danym miejscu, postaraj się zrobić zdjęcie, które swoim kadrem będzie odpowiadało fotografii w aplikacji (ten sam kąt, ten sam fragment budynku, tak samo umiejscowiony człowiek). Jednym słowem, zrób zdjęcie, które jak najbardziej przypomina kadr z filmu.

Jak dołączyć do gry?

  1. Pobierz aplikację Actionbound: KLIKNIJ TUTAJ
  2. Zeskanuj poniższy QR-kod w aplikacji.
  3. Dołącz do wydarzenia na Facebook, zaproś do wspólnej zabawy rodziców, znajomych i rodzeństwo. Gwarantujemy dobrą zabawę we wszystkich grupach wiekowych: LINK DO WYDARZENIA
  4. Dołącz do gry.
  5. Po swoim spacerze koniecznie wyślij zrobione zdjęcia na maila szarpiespectrum@zhp.net.pl lub w wiadomości na Messengerze (możesz to zrobić bezpośrednio przez ikonę w prawym dolnym rogu tej strony). Możesz też podzielić się nimi w wydarzeniu na Facebook.

Powodzenia!

Wszystkich zainteresowanych przygodami Hansa Klossa zachęcamy do obejrzenia serialu TUTAJ. Może znajdziesz inny kadr w Olsztynie, nieujęty w powyższej grze?